אודות

מיכל גבאי

מי אני?

מיכאלה ממליצה

היי נעים להכיר, מיכאלה….

אז אני מיכל גבאי ואני פה כדי להמליץ לכם בכמה וכמה תחומים חשובים מאוד בחיים של כולנו. נדמה שאין מי שלא יסכים אתנו שהנושאים אוכל, גוף ונפש, משפחה, הכול לבית, בילויים, לימודים הם הנושאים שמעסיקים אותנו הנשים, האנשים ולמעשה את כל בני האנוש. אז כדי לקבל את הטיפים שלי כדאי לכם להישאר איתי ולקרוא את ההמלצות החמות שלי בכל התחומים הרלוונטיים.

אבל לפני הכול כמה מילים עליי.

במקצועי אני בכלל עוסקת בתחום הצילום ואני ממש מחוברת לכל התחום הזה של צילומים ואומנות. אני נשואה לבעל מקסים ואם לשלוש אוצרות מתוקים. הקמתי את האתר 'מיכאלה ממליצה' כדי להעניק לכם מההמלצות שלי על החיים. המלצות בנושאי מסעדות, בעלי מקצוע, טיולים, חינוך ילדים ואפילו למודים.

אני יכולה להבטיח לכם שמהאתר שלי תצאו עם הרבה חומר למחשבה, הרבה ידיעות וגם הרבה חוכמת חיים.

מה מטרת האתר?

למעשה כפי שהבנתם, מה שמחכה לכם כאן באתר זה הרבה מאוד מידע מעניין ורלוונטי בטווח רחב מאוד של תחומי עניין. למעשה תוכלו לקבל מידע בכל נושא שרק יעלה בדעתכם. החל מרעיונות לעיצוב הבית דרך מידע מקצועי ומעניין על חינוך ילדים ועל זוגיות וכלה בנושאי לימודים, לימודי אונליין, קורסים ועוד צורות שונות להרחבת הידע האישי וההשכלה במגוון נושאים או תחומים.

כיצד נוצר האתר?

עם כל הענווה, אני סבורה שכל מי שעושה כברת דרך כאן בעולם, רוכש אבני דרך רבים והרבה ידע במגוון גדול מאוד של תחומים. אנשים שעוברים מסע בעולם הזה לומדים על הדרך הרבה מאוד דברים. נכון שכולנו גם נופלים, שוגים וטועים וזה גם כן מהווה סוג של למידה כאשר מתוך הטעויות והשגיאות שלנו אנחנו גם כן לומדים לראות ולהכיר עוד מקומות ועוד נישות בעולם שלנו.

אז לאור הידע הרב שצברתי בכל כך הרבה תחומים, החלטתי פשוט לשתף אתכם קוראיי הנאמנים ולהעשיר גם אתכם מאותן התובנות שרכשתי בדרכי.

מדובר בידע מקצועי, עשיר ורב שיוכל בהחלט להעשיר גם אתכם.

מתוך כל מה שלמדתי בדרך אני גם יודעת להמליץ לכם על מה שבאמת מומלץ ולהציע לכם הצעות שוות כמעט בכל תחום אשר בו התנסיתי.

מה החזון שלי?

יש לי אידיאל לחלוק את הידע שלי שרכשתי במהלך מסלול החיים הייחודי שלי ולאפשר לאנשים נוספים ללמוד ולהרחיב את ארגז הכלים שלהם בתחומים המעניינים אותם. האתר שלי מחולק לפי נושאים שונים כאשר כל אחד יוכל למצוא את הנושא שמעניין אותו באותו רגע והוא גם יוכל לקבל מידע רלוונטי מקצועי לתחום אותו הוא רוצה לברר. האתר יהיה למעשה מעין אנציקלופדיה אך בנושאים הכי מעשיים והכי רלוונטיים לכל אחד מאתנו ולחיים האישיים של כל אחד מאתנו.

האתר שלי – כל המידע תחת קורת גג אחת

אני מזמינה אתכם להכיר את האתר בו תוכלו למצוא ולקבל מידע אמין בסגנון הכי נעים ונוח לקריאה. אני לא אעמיס עליכם בתכנים 'גבוהים' מידי או תאורטיים עד כדי שעמום. הדגש שלי הוא פשוט להנגיש לכל אחד את המידע בכל נושא שמעסיק אותו מתוך הקפדה על מידע ענייני, על מידע אמין

על מידע שלא יהיה קשה לקרוא ולהתרשם ועדיין לקבל מידע מלא ורלוונטי על הנושא אותו אתם מבקשים לקרוא. אנשים שהתחברו לסגנון הייחודי שלי ולאתר שלי נהנים כיום ממוצר איכותי ושווה לכל נפש שמעניק להם את המידע בכל נושא, מתוך נאמנות למקור, אמינות בהקשר לנושא המדובר והקפדה על מידע הכי קונקרטי ורלוונטי בכל נושא שלא יהיה. מומלץ בחום.

חשוב לציין! אתר זה לא מתחזה לאתר המקורי שהיה קיים בשנת 2016.
ניתן ליצור קשר בעמוד צור קשר.