כל סוגי עמדות הטעינה לרכב חשמלי

בעלי רכבים חשמליים שמעוניינים לבצע את ההתקנה בסמוך לביתם נחשפים לשלושה סוגים עיקריים של עמדות הטעינה. המשיכו לקרוא »
עמדות הטעינה לרכב חשמלי

עמדות הטעינה

האחת היא של 22 KW לתלת פאזי, השנייה היא של 11 KW גם היא לתלת פאזי והשלישית היא של 7.4 KW אשר מיועדת לחשמל חד פאזי. הדרך הטובה ביותר ליצור התאמה בנושא כה מהותי ומקצועי היא להיעזר בחשמלאי מוסמך שיש לו ניסיון רב שנים בתחום זה. ההחלטה שלו מתקבלת לאחר שהוא בוחן כמה פרמטרים כמו מיקומה של החניה, אם מדובר בבית פרטי או בבניין רב קומות שיש בו דיירים רבים.

לאחר שהחשמלאי מחליט לגבי האופציה המתאימה ביותר, יש אפשרות לרכוש אביזרים לרכב חשמלי בהתאם לדגם המתאים ביותר שעליו המליץ החשמלאי. אחת האופציות הפופולריות ביותר היא עמדת הטעינה תלת פאזי 22 KW . יש בה חיבור מסוג 2 שמתאים לכל הרכבים החשמליים המיובאים ארצה. הערכה מגיעה עם כבל שאורכו הוא 6 מטר, ויש אפשרות באמצעות האפליקציה לשלוט על אופן הטעינה בפועל. כמו לדוגמה טעינה אוטומטית שבה קובעים את שעת התחלת הטעינה, כמה זמן תימשך הטעינה ומה יהיה הספק הטעינה המקסימלי. בהתאם לתכנות אוטומטי זה בכל פעם שהרכב יחובר לטעינה, תתבצע פעולה זהה זו.

עמדות הטעינה של תלת פאזי

עמדות הטעינה של תלת פאזי היא הפתרון האופטימלי כיוון שהיא מתאימה לכל סוגי הרכבים החשמליים ולכן גם אם הלקוח יחליט להחליף בשלב מסוים את הרכב שלו, העמדה תמשיך לשרת אותו ולא יהיה צורך להתקין עמדה חדשה. בדרך זו מוטענת הסוללה או לחלופין רכב פלאג אין. עמדות הטעינה עומדות בתקן האירופאי המחמיר CE שהוא המחמיר ביותר בעולם. יש אפשרות לבצע בה שימוש הן חיצוני והן פנימי והלקוח נהנה מתקופת אחריות בת שנתיים.

עמדת טעינה תלת פאזי 11KW

עמדת הטעינה זו היא בעלת חיבור סוג 2 אשר מסוגלת להעניק אספקת זרם חשמל לכל רכב חשמלי הקיים בישראל. בעת הרכישה מקבלים גם כבל באורך 6 מטר כדי למשוך את החיבור לחשמל מהלוח הראשי של החשמל ועד מיקום החניה שמיועד לרכב החשמלי, הן אם מדובר בחצר של בית פרטי, בחניון של בניין מגורים או בחניון של מבנה משרדים.

עמדת טעינה חד פאזי 7.4KW

עמדות הטעינה שמתאימה להספק חשמל שהוא חד פאזי, נמנית גם היא על סוג 2 של עמדות טעינה. גם היא מתאימה לכל סוגי הרכבים החשמליים המיובאים לישראל. יש אפשרות לבצע שינוי טכני אם בעל הרכב ירכוש בעתיד סוג אחד של רכב חשמלי ואז מ – 16 ל – 32 A . גם דגם זה מיוצר על פי הדרישות המחמירות והקפדניות של תו התקן האירופאי CE ולכן הוא בטוח לשימוש והלקוח מקבל עבורו וגם עבור כל אחד מהדגמים האחרים אחריות בת 24 חודשים אם ההתקנה בוצעה על ידי חשמלאי מוסמך.

מיכאלה ממליצה על עוד:

אהבתם? שתפו עם חברים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים נוספים
שווי של מטבעות ישנים
כל מה שצריך להכיר על השווי של מטבעות ישנים

השווי של מטבע ישן נקבע למעלה כלפי מחירו של אוסף מטבעות. ולמטבעות ייחודיים יותר. אם יש מחסור במטבע מסוים או אם יש חשיבות היסטורית או תרבותית רבה של מטבע זה, זה עשוי להביא לגבירת השווי שלו. גורמים נוספים כוללים דמויות מפורסמות, אירועים היסטוריים או מסגרות פוליטיות שמשפיעות על עניין הציבור במטבע.

קרא עוד »
המלצות לאילוף וגידול גורים
המלצות לאילוף וגידול גורים

אילוף כלבים הוא תהליך ארוך ומאתגר, אך זה יכול להיות גם מאוד משמעותי ומספק לבעלי הכלבים. האילוף מאפשר לכלב להתפתח ולהצליח בחיים ולפתח מערכת יחסים טובה עם הבעלים ועם העולם החיצוני.

קרא עוד »
חבילת הטלוויזיה המשתלמת
מהי חבילת הטלוויזיה המשתלמת בישראל

אחד הדברים שחשוב להבין, הוא מה אתם מקבלים בתמורה למחיר שאתם משלמים, כשבראש ובראשונה נמצא התוכן. כשאתם רוצים לבחור חבילת טלוויזיה, כדאי לכם לדעת שאתם מקבלים את חבילות התוכן שמתאימות לכם, בין אם מדובר בערוצים בשפות מסוימות, בשידורי ספורט, ערוצי לייף סטייל וכדומה.

קרא עוד »
איך פיזיותרפיה יכולה לעזור עם כאב כרוני בספורטאים
איך פיזיותרפיה יכולה לעזור עם כאב כרוני בספורטאים

אחת הדרכים העיקריות בהן פיזיותרפיה יכולה לעזור בכאב כרוני היא על ידי התייחסות לגורם הבסיסי לכאב. לדוגמה, אם ספורטאי חווה כאב כרוני בברך, פיזיותרפיסט יבצע הערכה יסודית כדי לקבוע את סיבת הכאב. זה עשוי לכלול התבוננות בהליכה של הספורטאי, טווח התנועה וכוח השרירים,

קרא עוד »
המלצה משכנתא הפוכה
משכנתא הפוכה – שאלות ותשובות

משכנתה הפוכה היא מנגנון פיננסי שמאפשר לבעלי בתים מבוגרים להמשיך לגור בביתם ובו זמנית לקבל כסף מבנק או חברת משכנתאות. זהו סוג של הלוואה עם תנאים מיוחדים: לבעלי הבית אין חובת החזרת ההלוואה עד לפטירתם או עד שהם יעזבו את הבית. במקרה של משכנתה הפוכה, הבנק או חברת המשכנתאות מתן לבעלי הבית סכום כסף בהתאם לערך הבית, לרוב חלקו הגדול של הערך הזה.

קרא עוד »