לימודי פסיכותרפיה – הדרך שלכם לעולם הטיפול

בני אדם הם יצורים מורכבים. לאורך שנים של התפתחות אבולוציונית, בני האדם פתחו חושים יוצאי דופן ורגשות המפעילים אותנו ומכתיבים את דפוסי ההתנהגות שלנו. לאורך השנים, אירועים שונים וחוויות יכולים להשפיע על איכות החיים של כל אחד, לטובה או לרעה.
לימודי פסיכותרפיה

מדע הפסיכלוגיה והטיפול התרפיסטי, נועדו לתת מענה מקצועי, לקשיים רגשיים ונפשיים של אנשים במקרים שונים. אמנם, אנחנו מדברים על תחום רווי מסתורין וכזה שעדיין דורש מאיתנו לחקור וללמוד כל הזמן, אבל אם אתם מעוניינים לעזור לאחרים, הרי שאנחנו חושבים כי הגעתם למקום הנכון, לכתובת המתאימה. 

מה תוכלו ללמוד אצלנו 

אם אתם מעוניינים להתמקצע ולגלות עוד על העולם הריגשי והנפשי של בני האדם, אנחנו מאמינים כי אצלו תוכלו למצוא את הכתובת המתאימה. לימודי פסיכותרפיה יכולים להתאים למי שכבר עובדים כמטפלים באופנים שונים ורוצים להרחיב את עולם הידע שלהם , הלימודים יכולים להועיל גם למי שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם הטיפול ומחפשים את הדרך להישאב אל התחום הזה פנימה. 

בגדול, יש סוגים שונים של טיפולים פסיכותרפיים, כאשר אצלנו ההתמקצעות היא בתחום הטיפול באמצעות CBT. דרך הטיפול הזו למעשה מבוססת על הרעיון כי כל פעולה שלנו, בני האדם, היא תוצר של התניה. כלומר, אם למשל אנחנו בתור מטפלים חשופים למטופל עם בעיות שינה. הרי שאנחנו יכולים לדון באירועים שהתרחשו בעבר או בעתיד, אבל אנחנו יכולים גם לשאול את עצמנו, מה סדר הפעולות אותן המטופל עושה לפני שהוא נכנס למיטה. האם אנחנו יכולים ליצור סדר פעולות חדש, שישפר את מצב רוחו של המטופל ויאפשר לו להתמסר לשינה טובה ומרגיעה? האם אנחנו יכולים ללמד את המוח כמו 'לחשב מסלול מחדש'? כאן מדובר על דוגמא אחת כמובן לאינספור מקרים, בהם השימוש בכלים הללו, יכול לסייע למטופל או המטופלת עימם אנחנו עומדים בקשר. 

ללמוד מהטובים ביותר 

אנחנו עובדים כאמור, עם מטפלים המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים שלהם. בין היתר, טיפולי פסיכותרפיה מיועדים למי שעוסקים בטיפול באומנות או יצירה ומעוניינים ללמוד קצת על עולם הטיפול באופן עיוני ומעשי. אנחנו כמובן, נמצאים כאן כדי לתת מענה גם לעובדים סוציאליים, אנשי חינוך ועוד. 

תוכלו לבחור בלימודים של שנה או שנתיים, תלוי בצורך שלכם ובהיקף השעות אותן אתם יכולים להשקיע בלימודים. אנחנו מודעים לכך שעם הזמן, קשה לשלב לימודים איכותיים עם שגרת החיים, הכוללת עבודה וטיפול בבני משפחה וילדים, לכן אנחנו מאפשרים לסטודנטים שלנו לשבץ את לוח השעות שלהם, באופן שיתאים להם ויאפשר להם לנצל את הזמן בצורה הטובה ביותר. 

כאמור, אנחנו מקפידים על אנשי סגל נפלאים, אנשי טיפול בעצמם, חוקרים ואנשי ספר, הבקיאים בתחום הטיפולי ויכולים להעניק מהכישרון שלהם, לדור החדש של המטפלים והמטפלות בישראל. 

לחתור ביחד עולם טוב יותר עבורינו ועבור המטופלים שלנו 

בסופו של דבר, כל אחד צריך למצוא את הדרך להתפתח בתחום שלו. ממש כמו בעל מוסך הנדרש להכיר סוגים חדשים של מכוניות כדי לתת מענה ללקוחותיו, כך גם אנחנו. אמנם, הנפש האנושית היא הרבה יותר מורכבת ומסתורית ממכונית, אבל אנחנו בכל זאת יכולים לבחור להיעזר בכלים מקצועיים כדי להפוך את הטיפול שלנו אפקטיבי יותר, מלא יותר, כזה שבאמת יכול לעשות שינוי בחיים של אדם אחר. 

יתרה מכך, בתורמי שבעצמם חווים חוויות לא פשוטות בשל תחום העיסוק בו בחרתם, אנחנו כאן כדי לאפשר לכם לקחת הפוגה, ללמוד משהו חדש ולפתח את הכישורים שלכם. ממתינים לכם עכשיו למתן מענה לשאלות אישיות.

 

אולי יעניין אתכם לקרוא:

אהבתם? שתפו עם חברים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים נוספים בקטגוריית לימודים
תואר שני
מה זה תואר שני – מוסמך אוניברסיטה

קיימות צורות ומסלולי לימוד שונים וכלאחד צריך לבחור את זה שיתאים לו, לסדר יומו וחייו האישיים. ברגע שהלימודים מתנגשים יותר מידי בחיים האישיים במיוחד אם מדובר באדם בעל משפחה שמחויב לעבודה וחיי משפחה, הרי שמהר מאוד הוא ימצא את עצמו נושר מהמעגל. על כן, חשוב לבחור במסלול נכון שרק יקדם ויצמיח.

קרא עוד »
לימודים לחרדים
לימודים לחרדים המדריך המלא לכניסה לעולם הלימודים

ישנם מסלולי לימוד רבים המיועדים לחרדים שרוצים ללמוד לתואר ראשון. מסלולים אלו מותאמים להם הן מבחינת החברה שבאה ללמוד במקום כאשר אלו פחות או יותר מאותו סגנון ישיבתי והן מבחינת מסלולי הלימודים שבנויים באופן כזה שהם לא פוגעים בסדרי הישיבה. כלומר לימודי ערב או לימודים מהבית בשעות המתאימות לכל אחד.

קרא עוד »