טיולים בישראל מה יש לעשות בישראל

מחפשים איפה כדאי לטייל? במאמר הזה נדבר על טיולים בישראל, ועל המקומות המעניינים שאפשר לצאת אליהם כאן בארץ שלנו. יהיה מעניין המשיכו לקרוא
טיולים בישראל

ישראל היא נקודה קטנטונת על פני כדור הארץ. היא ממש נדמית כמו נוקדה קטנה שאין לה יותר מידי מה להציע. עם זאת אנחנו עדים לכך כי מכל העולם הגדול. מכל המדינות הענקיות הפזורות בכל העולם, באים תיירים רבים בשביל טיולים בישראל. הנופים המיוחדים, האתרים המקסימים, המים, הימים, המעיינות, המפלים הצמחייה, המדבריות, הצפון, הדרום… הכול מלא בהוד ויופי שאין כמותם בהרבה מקומות בעולם. במיוחד אם נתייחס לממדים המזעריים יחסית, נבין עד כמה מיוחדת היא ישראל. קטנה אבל יש בה הכול!

בחרמון כבר היית?

הר החרמון

מכירים את השלט הננעץ אי שם בהרי השלג של שוויץ? הישראלי המצוי מחפש תמיד לטוס, לצאת, לראות עולם. להכיר מקומות חדשים, לראות דברים שהוא עוד לא ראה, להתרחק וכמה שיותר… אך השלט בחרמון באמת אמור להחזיר אותנו לפרופורציות. יש לנו כאן את החרמון המדהים. אז נכון שהוא לא כמו שוויץ. אבל עדיין יש נוף מושלג וקסום, יש את ההוד המיוחד ואת הלבן הנצחי ששולט במקום ואפשר כמובן לעשות שם סקי כמעט כמו בשוויץ.

 

ים יבשה ושמים

אילת

אם תחליטו להדרים ולהתרחק מהצפון המושלג, מחכה לכם גם כן נוף מיוחד, אתרים מקסימים והרבה יופי בראשיתי ממש. הדרום הישראלי מכיל הרבה מאוד אתרים, אזורים מקסימים עם נופים עוצרי נשימה ממש. בדרום יש גם את ים המלח שמלבד הייחודיות שלו כים יש לו גם סגולות רפואיות רבות, המיוחסות לו. ורבים מגיעים לים המלח כדי להיטיב עם בעיות השימה מהם הם סובלים, בעיות עור שנרפאות שם ועוד הרבה מאוד קשיים או בעיות גופניות באות על פתרונן דווקא בים המלח.

 

ירושלים – בירת העולם

ירושלים

כשאתם מחפשים טיולים בישראל, אתם ממש לא חייבים להתרחק עד לצפונה או עד לדרומה של הארץ. כי יש כאן בארץ הרבה מה לעשות גם במרכז. אנחנו נתמקד רגע בעיר ירושלים, העיר שמקודשת לכל העמים ולכל העדות. העיר ירושלים נחשבת כמקום תיירות הומה ומושך, במיוחד ומכל העולם כשמגיעים תיירים, הם לא מוכנים לוותר על סיור בעיר ירושלים. ירושלים היא עיר מיוחדת ותמצאו בה הרבה בילויים מעניינים. יש בה את העיר העתיקה לצד העיר החדשה. ואת השכונות הוותיקות ויש את אלה החדשות. יש את העיר העתיקה ואת הרובעים על ידי הכותל המערבי ויש את האזורים החדשים ממש שם חולפת הרכבת הקלה המודרנית, גשר המיתרים המדהים וכמובן גם הרבה פארקים והרבה ירוק. מגוונת היא העיר והיא בהחלט שווה ביקור.

 

טיולים במרכז

תל אביב

מרכז הארץ מכילה אף היא אינספור אתרים. חופים, בתי מלון, פארקים, מוזיאונים ומה לא. אתם רק צריכים לשבת לתכנן לעצמכם את הטיול בישראל ומהר מאוד תגלו כי מדובר בארץ שיש בה הכול. באמת אין צורך לברוח ממנה כדי לראות עולם. הכול נמצא פה!

אולי יעניין אותך להמשיך לקרוא:

אהבתם? שתפו עם חברים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מאמרים נוספים בקטגוריית בילויים